דף הבית >> 'תנועה לשקט' לכולם
 
בסביבה המודרנית, בעידן התקשורת והמרוץ המתמשך כולנו משתוקקים לפעמים לרגע של רגיעה. הפוגה מתרחשת בכל מקום ובכל זמן, אם רק נדע לזהות אותה... ומה לעשות בה...
 
'תנועה לשקט' מציעה סדנאות ממוקדות לטיפול בנושא הקשב והריכוז במרחב האישי.
המשתתפים לומדים באופן חוויתי טכניקות מעשיות להשקטה, הרגעה והפגת לחץ.
האדם מזהה מה מתאים לו ויכול לקבל פרספקטיבה מחודשת על דפוסי התנהגותו ולשנות אותם.
 
תנועה לשקט לכולם
תנועה לשקט לכולם משנת 1998 אנו ב'תנועה לשקט' מתמחים בהדרכת תרגילים שיכולים להרגיע ולהעצים את האדם בכל מקום בו הוא נמצא, עובד, לומד ומבלה.
ההדרכה בדרך של סדנאות חוויתיות להקניית טכניקות נפלאות ופשוטות להפגת לחצים ופחדים, העלאת ריכוז וחיבור ליכולות טבעיות. מתוך אמונה שאדם היודע את יכולותיו, מנצל את הפוטנציאל הגלום בו ומעצים את תפוקותיו.
 
בסדנאות נלמד לזהות מה מפריע לנו וכיצד זה מתבטא בגופנו. מה יכול לרכז אותנו ולמקד את עצמנו, כיצד להפיג לחץ בעזרת נשימה או דמיון.
מנסיוננו למדנו כיצד להפיג בעזרת הדמיון מתח לפני מבחן או אירוע משמעותי, איך לחזור ליציבה נכונה ולשפר את איכות החיים וטיב היחסים. כיצד להשתמש בנשימה, דמיון מכוון או תרגיל ריכוז, כבסיס ללמידה בכל תחום.
 
תנועה לשקט לכולם
שיטת 'תנועה לשקט' מתבססת על ידע שנצבר במהלך שנות עבודתינו בתחומים של יוגה, מגע ודמיון מודרך, שמובילים לדרך של העצמה, השקטה ומודעות.  מתוך האמונה שאם נלמד לחיות בשלום עם עצמנו, עם החברינו ועם הסביבה שלנו נוכל ליצור עולם טוב יותר לחיות בו.

 
Top pageלראש העמוד                                                                  יפית מונטיפיורי 054-2277962 | תמר חנן 054-4218708 | info@t-sheket.co.il